Миналогодишната майска седмица в Шарм-ел Шейх толкова ни харесва, че решаваме да повторим. Сменяме хотела, защото плажът на Иберостар не е подходящ за плажуване, а само за шнорхелиране, и като има отлив изобщо не може да се ползва. Тъй като с Жоро вече видяхме пирамидите и сфинкса, разгледахме културните артефакти в историческия музей в Кайро, карахме АТВ в […]



Последни коментари